درباره ما


فروشگاه اینترنتی کیتوکیت

با نيل به الطاف خداوندی

درگذشته تفکری برای توزيع صندل های شيک و جذاب شکل گرفت که تفاوت قابل ملاحظه ای با اجناس موجود در بازار داشته باشد در ابتدا اين تفکر با توزيع صندل های خارجی و بعضا توليدات از کشور های دارای برند انجام ميشد که رفته رفته مورد استقبال عموم قرار گرفت و توليدات داخلی با پيروی از مدل های جديد و بروز شده و تجربه اين مسير رنگ و بوی ديگری به اين صنعت داد و رفته رفته انقلابی در اين حوزه به وجود آمد مدل ها و سبک های جديد شور و اشتياق فراوانی را به وجود آورده و مورد استقبال مردم قرار گرفته. بر همين اساس گروه کيتو به توليد صندل با نظر و تجربه خود روی آورد و پس از مدتی از توليدات کارگاهی به توليدات کارخانه ای ارتقا پيدا کرد و براساس استاندارد های روز دنيا و با کمک طراحان متخصص و شايسته گروه به توليد صندل از مرغوب ترين مواد اوليه ادامه داد و در مدت کمی با مجهز شدن به دستگاه های توليد زيره با مدرن ترين ماشين آلات روز دنيا توليدات خود را افزايش داد و امروزه دارای توليد صندل با زيره Pu ، pvc، EVA و ايربولينگ با بهترين و مرغوب ترين مواد اوليه هستيم .

تنوع محصولات


تولید محصولات متنوع

تنوع محصول توليد شده در رنگ و طرح های متفاوت و زيبا در اين عرصه باعث شده است گروه کيتو از ساير توليدکنندگان پيشی بگيرد و به صراحت ميتوان گفت اولين و بهترين مجموعه که دارای تمامی طيف های توليد شده صندل می باشد . تنوع توليد فصلی صندل از قبيل صندل رکابدار برای بهار و تابستان و صندل پوليشی برای پاييز و زمستان و تنوع فضا و مناسبتی توليدات صندل برای شما عزيزان از قبيل مسافرت ها ، منزل ، سرويس ، حمام و جشن ها(مجلسی) و تنوع سنی از کودکان تا بزرگ سالان و بانوان و آقايان براساس استانداردهای روز دنيا ارائه ميگردد .


چشم انداز روشن

صندل کيتو با اميد بر آورده کردن خواست و توقع همه شما عزيزان و با نگاه به آينده همواره در مسير بهبود کيفيت، تنوع وزيبايی توليدات خود قدم برداشته است.
سپاس و درود بی کران از همراهی شما .

حضور در نمایشگاه های بین اللملی

افتخارات این مجموعه